NAŠE VÝROBKY

Společnost AFSI je lídrem v oboru konstrukce a výroby vysoce účinných kapalinových filtrů pro aplikace zahrnující filtraci oleje, separaci vody a motorové i hydraulické systémy. Vzhledem k zaměření na mazací, palivové a hydraulické aplikace se filtry AFSI používají ve strojích Caterpillar po celém světě.

S hrdostí stojíme za řadou celosvětové uznávaných výrobků, které překonávají vysoké standardy kvality a funkčnosti i v náročných aplikacích a podmínkách.

Vyšší čistota strojů

Ve světě těžké techniky je kontaminace největší hrozbou pro životnost jednotlivých dílů. Zkušená obsluha nepozoruje ani nepociťuje nedostatečnou účinnost hydraulických systémů, dokud stroj neztratí 20% produktivity.

Tato 20% ztráta odpovídá jednomu pracovnímu dni v týdenním provozu, což vede ke snížení příjmů a zbytečnému opotřebení stroje. Pro boj s tímto problémem vytváří společnost AFSI vynikající filtry. Laboratorní testy prokázaly, že tyto filtry zachytí 98% kontaminantů, zatímco konkurenční filtry pouze 50%.

V konkurenčním testování palivových filtrů navíc společnost AFSI jako jediný výrobce splnila všechny požadavky stanovené při provádění zkoušek a výrazně překonala konkurenci.

Špičkové výrobní postupy

Nejmodernější technologie včetně počítačem integrovaných výrobních postupů (CIM) umožňují vyrábět filtry nejvyšší kvality s dlouhou životností jednotlivých součástí.

Vysoce automatizované výrobní postupy společnosti AFSI umožňují našim zařízením vyrábět filtry nejvyšší kvality při zachování konkurenceschopných cen. Naše výrobní závody jsou světovou špičkou v efektivitě, inovacích a bezpečnosti, a to do té míry, že časopis Industry Weekly zařadil náš závod ve Spojených státech mezi top 10 amerických výrobních závodů.

Ještě pozoruhodnější je, že společnost AFSI zachovává svůj závazek vůči životnímu prostředí a za prevenci znečištění dvakrát získala prestižní ocenění Governor’s Award for Pollution Prevention. Kromě mnoha dalších ocenění stojí za zmínku také to, že ASI je již od roku 1993 certifikovaným dodavatelem kvalitních filtrů pro společnost Caterpillar.

Klíčové charakteristiky výrobku

Díky naší nepřekonatelné technologii a zdrojům vyrábí AFSI filtry, které jsou jedinečně konstruovány tak, aby poskytovaly optimální výsledky a dlouhodobou životnost. Náš výrobek od těch ostatních odlišují následující čtyři hlavní specifika této technologie:

 1. Nylonové středové trubky
  Nylonové středové trubky jsou o 30 % pevnější než kovové a poskytují vynikající ochranu motoru. Vzhledem k jejich pevnosti je možné zcela eliminovat veškeré kovové nečistoty uvnitř motoru a zajistit maximální čistotu.
 2. Akrylové filtrační kuličky
  Akrylové kuličky pomáhají maximalizovat povrch a zabraňují shlukování, čímž snižují možnost obtoku oleje a vnikání usazenin do motoru. Konečným důsledkem je výsledný lepší výkon a nižší provozní náklady.
 3. Spirálový roving
  Spirálový roving zabraňuje natahování záhybů a v důsledku toho je zachyceno více nečistot ve filtru. Tato jedinečná funkce chrání kritické součásti motoru, čímž zajišťuje dlouhou životnost a maximální účinnost.
 4. Lisované koncovky
  Lisované koncovky a filtrační médium k sobě těsně přiléhají, což sedimentům brání v obcházení filtrace. Používání filtrů bez této inovativní součásti může způsobit extrémní poškození motoru, které vyžaduje nákladné opravy.